Samsung Servis

Samsung Electronics, 57 ülkedeki 128 bin çalışanı, 11 ülkedeki Ar-Ge merkezi ve yıllık 60 milyar ABD Doları’na ulaşan cirosuyla; yarı-iletken, telekomünikasyon, düz ekran ve dijital medya endüstrilerinin dünya liderlerinden biridir.

Samsung Electronics, 2001 yılından beri dünyanın en hızlı büyüyen markası unvanını elinde bulundurmaktadır. Cep telefonu alanında küresel ikinciliğe sahip Samsung Electronics, Türkiye’de cep telefonunun yanında özellikle bilişim ve tüketici elektroniği alanlarındaki öncü ürünleriyle kullanıcılarla buluşuyor.

Türkiyede Samsung Servis hizmeti veren oldukça fazla firma mevcuttur. Önemli olan teknik bilgi ve deneyime sahip, alanında profesyonel Samsung Servis şirketi ile çalışmaktır.

10 yılı aşkın mobil sektöründeki tecrübesi ile Tekniknokta, sizlere uygun fiyatlarla kaliteli servis hizmeti sunar.
Samsung çalışma sistemi olarak diğer markalardan çok daha teknolojik ve bir o kadar da karmaşık bir yapıya sahiptir, Eğer bir Samsung cihazınız varsa ve mekanik, elektronik veya yazılımsal bir problem yaşıyorsanız alanında uzman olduğunu düşünmediğiniz teknik servislere cihazını emanet etmeyiniz.

Samsung Servis hizmetlerimiz
Servisimizde yapılan onarımlarda orjinal parça garantisi ve profesyonel servis hizmeti verilmektedir.

Teknik Servis hizmeti verdiğimiz Samsung modelleri;

SAMSUNG S3
SAMSUNG S3 MİNİ
SAMSUNG S4
SAMSUNG S4 MİNİ
SAMSUNG S5
SAMSUNG NOTE2
SAMSUNG NOTE3