Tekniknokta Tüm iPAD modelleri için orjinal parça ve servis kalitesiyle uzmanlaşmış hizmet sağlamaktadır. Ekran kırılması, yazılım sorunları, kasa değişimi, pil değişimi gibi sorunlarda servisimizden yardım alabilirsiniz.iPad servis hizmetimiz tüm yazılım ve donanımsal sorunları kapsamaktadır.

Servis Fiyat Listesi için tıklayınız.
Yazılım Servis ücretimiz sabit olup 50 TL dir.

iPad cihazınız yüksek teknolojili ve pahalı  bir üründür, bu yüzden onarımlar tecrübeli ve uzman ellere teslim edilmelidir.
Kullanılan yedek parçalar muhakkak orjinal olmalıdır.Bu sebeplerden lütfen cihazınız için servis seçerken dikkatli olunuz. 

>Serviste kullanılan tüm parçalar Orjinaldir,
>Bakım ve Onarımlar 3 ay servis garantisindedir.

iPad cihazınız yüksek teknolojili ve pahalı bir üründür, bu yüzden onarımlar tecrübeli ve uzman ellere teslim edilmelidir. Kullanılan yedek parçalar muhakkak orjinal olmalıdır.Bu sebeplerden lütfen cihazınız için servis seçerken dikkatli olunuz.

iPAD Yazılım Sorunları:
Tüm iPAD modelleri için oluşabilecek yazılım sorunlarında;  Yazılım donması,açılmama sorunları, yazılım sebepli şarz sorunları, güncel yazılım yüklenmesi vb. çözüm sağlanmaktadır.

iPad Dokunmatik ve LCD Ekran Değişimi:
iPad dokunmatik camınız ya da LCD ekranınız kullanım esnasına, çantanızda veya özel kılıfında taşınırken çeşitli fiziksel çevre faktörleri sebebi ile kırılma ya da dokunmak hassasiyet kayıpları oluşabilir. Başınıza gelebilecek bu gibi problemlerde servisimiz alanında uzman personelimiz ile iPad ’inizin dokunmatik camını ya da LCD ekranını orijinal parça kullanarak sorununuzu ve kısa sürede yenileyebilir.

Özellikle iPad onarımı, üretiminde kullanılan montaj tekniğinden dolayı profesyonel araçlar ve uzmanlık gerektirir. Lütfen iPad ’inizi onartmak üzere servis seçerken dikkatli olunuz.

iPad Kozmetik Yenileme (Kasa Değişimi):
iPad 3G ve WiFi modelleri için aşınmış, darbe görmüş, çizilmiş arka kapaklarınızı TeknikNokta Serviste Orjinal Parça kullanılarak yenilemeniz artık çok kolay.

Yapmanız gereken 444 0 643 numaralı telefondan bize ulaşmak.

iPad Pil (Batarya) Değişimi:
Standart kullanım ile Ortalama bir pilin sağlıklı çalışma ömrü 6 ay ila 1 yıl arasındadır. Bu süre dolduktan sonra cihazınızın pil performansında düşüşler gözlenmeye başlanabilir bu durum pilinizin değişimini gerektirir.
Lütfen iPad Pil değişimi için servis seçerken dikkatli olunuz.