www.tekniknoktaservis.com üyelerinin site içerisinde paylaştıkları şahsi bilgilerini, gizlilik ilkeleri ile belirlenen koşullar dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Şahsi bilgiler, adres, telefon, e-posta, ad soyad gibi kişiye özgü bilgiler, gizli tutulacaktır.

www.tekniknoktaservis.com gizlilik ilkeleri ve kullanım koşulları sözleşmesi haricinde, üye bilgilerini herhangi bir kişi veya kurumla paylaşmayacaktır. www.tekniknoktaservis.com üye bilgilerini, site içerisinde uygun şekilde işleyiş ve düzeni sağlamak için,bu bilgileri istatistiksel çalışmalarda kullanabilecektir.

www.tekniknoktaservis.com şahsi bilgilerin gizli ve özel tutulmasını, gizliliğin sağlanmasını ve sürdürülmesini, bilgilerin bir kısmının kamu alanına girmesinin ve yetkisiz kullanılmasının, üçünçü kişilerin eline geçmesinin, önüne geçmek için gerekli tedbir ve önlemi almayı taahhüt eder.Bu bilgiler ile ilgili www.tekniknoktaservis.com gerekli önlemleri alıp, herhangi bir saldırı sonrası bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi veya zarar görmesi durumunda sorumlu tutulmayacaktır.