Extra Paket yazılımı iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone4, iPhone 4S,  iPod Touch 1,2,3 ve 4 , iPad 1,2 ve 3 modelleri  için yüklenmek üzere, sizlerden gelen talep ve istekler doğrultusunda  kullanımınız için hazırlanmıştır. iTunes üzerinde  uygulama ve oyunlarının çoğu ücretli olduğu için bir çok iTunes kullanıcısı ” iTunes Hesabı Açma ” işleminde zorlanmakta ya da kredi kartı bilgisini paylaşmak istememektedirler.
Bu yüzden Apple Extra Paket yazılımını sizler için en çok beğenilen uygulama ve oyunların son versiyonları ile hazırladık.Uyarı :
*Yazılım paketi sadece servisimizde yüklenebilmektedir.Paket içeriğinde günlük hayatta hayatınızı kolaylaştıracak uygulamalar dışında keyifle oynayabileceğiniz oyunlar ve tüm Türkiye yollarını kapsayan Navigasyon Programı bulunmaktadır.Yazılım paketi yüklenebilmesi için cihaza servisimiz tarafından Jailbreak yapılacaktır.
*Cihazınızı kendiniz getirebilir, kargo ve motorkurye seçenekleri ile hızlı bir şekilde bize ulaştırabilirsiniz.
*Yüklenen bazı uygulamalar, modeller ve versiyon farklılığı yüzünden uyumsuzluk gösterebilir.
*Paket hazırlanışında uygulamalar güncel  versiyonları ile yüklenmektedir.
*Oyun paketi, Ekstra paket ücretine dahildir, Oyun paketi müşterimiz talep ederse yüklenir, bunun dışında Oyun paketi yüklenmez.