Blackberry Porsche Design P’9981 Özel Onarım Servisi

 
Porsche tasarım stüdyosunun imzasını taşıyan, BlackBerry Porsche Design P’9981 modeli artık Türkiye’de! Çelik çerçeve, el yapımı deri arka kapak ve QWERTY klavyeli bu nefis görünümlü telefon, 640×480 çözünürlükte parlak bir ekrana ve 1.2 GHz’lik oldukça hızlı bir işlemciye sahip. Yeni BlackBerry® 7.1 işletim sistemine sahip, ince ve şık Yeni BlackBerry® Porsche Design P’9981 ile, ister dokunmatik, ister klavyesiyle BlackBerry dünyasının keyfini çıkartabilirsiniz,
 
.

Bu şık ve zarif BlackBerry® Porsche Design P’9981 görünüşte piyasadaki diğer Cep Telefonlarına benzese de yapısal ve çalışma sistemi olarak diğer markalardan çok daha teknolojik ve bir okadar da karmaşık bir yapıya sahiptir, Eğer bir BlackBerry® Porsche Design P’9981 cihazınız varsa ve mekanik, elektronik veya yazılımsal bir problem yaşıyorsanız alanında uzman olduğunu düşünmediğiniz teknik servislere cihazını emanet etmeyiniz.

 

Servisimiz alanında uzman BlackBerry® Porsche Design P’9981 cihazınız da oluşan mekanik, elektronik veya yazılımsal sorunlarınızı orijinal parça kullanarak kısa sürede çözümleyebilir.

 

.

 

Social tagging: > > > > > > > >

Comments are closed.